O nás

Spoločnosť Manisy, s.r.o. vznikla v roku 2010. Naši zamestnanci však majú niekoľkoročné bohaté skúsenosti s upratovaním. Hlavná filozofia firmy spočíva v kvalitne a poctivo prevedenej robote a operatívny prístup k riešeniu rôznych situáciíí – problémov našich klientov. Zamestnancov pravidelne kontrolujeme a upozorňujeme na prípadné nedostatky. Jeden krát mesačne voláme jednotlivým klientom, či sú spokojný s vykonanou prácou, poprípade či nie je nutné ešte niečo zlepšiť aby sme prispeli k obojstrannej spokojnosti.

Firma používa kvalitné prístroje od firmy KÄRCHER a WORWERK,  ekologické čistiace a dezifekčné prostriedkov.

Upratovacia firma MANISY s.r.o. Vám kvalitne poupratuje interiér aj exteriér budov, domov, bytov , kancelárií, vozidiel  odbremení Vás od každodenných čistiacich prác, akým sú napr.: vysávanie, zmývanie podláh, čistenie a dezinfekcia sociálnych zariadení, umývanie okien, tepovanie kobercov, atď.

Poskytovanie upratovacích služieb prispôsobíme na základe vzájomnej dohody Vašim požiadavkám a chodu Vašej domácnosti či firmy. Ideálnym riešením je pravidelné upratovanie, kedy sú požadované práce vykonávané v pravidelných intervaloch v potrebnom rozsahu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

ZÁRUKY FIRMY

• spoločnosť je poistená pre prípad poškodenia majetku

• pracovníci sú zaškolení z hľadiska bezpečnosti pri práci a protipožiarnej ochrany